fallar
Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar

Öne Çıkan Fallar


tarot falı

Tarot Ve Kahve Falı
Tamamen Ücretsiz

 • Aşk Falı Bakma


  İskambil kâğıtları oyun oynamanın yanı sıra popüler olan aşk falına bakmak için de kullanılmaktadır. Aşk falı birçok objeyle bakılabileceği gibi genel uygulama iskambil kâğıtlarıyla yapılandır. Gelecekteki aşk hayatınızı öğrenmek istiyorsanız öncelikle elinizde 52 karttan oluşan bir iskambil desteli bulunmalıdır.

  Aşk falı şöyle bakılır; iskambil destesinden aşkı temsil edecek. Sinek kızınızı ve erkeği temsil edecek de kupa papazı çıkarılır. Daha sonra elde kalan 50 adet kart rastgele 3 kısma bölünür. Üçe bölünen her kısımdan 1'er adet kart çekilir ve bu kartların yorumları yapılır. Kartlar karıştırılmadan üst üste konulur. Daha önce çıkartılan kupa papazı ile kart istenilen bir yerden kesilir. Kupa papazını konulan yerden önceki kısımdan 3 kart ve altından 1 kart çekilerek yan yana konulur. Yapılan tüm yorumlar bir kâğıda not edilmeli ve değerlendirilmelidir.


  Aşk falı bakma

    


  Falın can alıcı noktası ise, sevdiğiniz kişinin ismindeki harf sayısı kadar kart ayırın. Daha sonra kendi isminizi temsil edecek kadar kartı altına dizin. Tek tek kartlar açılarak yorumlarınızı not edip genel bir kanı oluşturabilirsiniz. Falda sağlıklı yorum için kartların tek tek ve yan yana geldiklerinde meydana gelecek anlamlarını bilmek gerekir.


  Aşk Falı

 • Gizlilik Politikasi
 • Iletisim
Tüm Hakkı Saklıdır @ 2013 Falbakmak.gen.tr